fotó: pixabay.com

Rangadót nyert a Győr Debrecenben

A címvédő Győr 31-30-ra nyert a Debrecen otthonában a női kézilabda NB I pénteki rangadóján.

A vendégek az 56. percben még 30-27-re vezettek, de a DVSC két perc alatt egyenlített. A meccs utolsó gólját Ana Gros szerezte büntetőből, és mivel Jovana Jovovity lövését az utolsó percben Sandra Toft kivédte, így az ETO két ponttal távozott Debrecenből. Hazai oldalon Kácsor Gréta tíz, a vendégeknél Rü Unhi hét, Linn Blohm hat gólt lőtt.

Eredmények:

DVSC Schaeffler-Győri Audi ETO KC 30-31 (15-16)

korábban:

Alba Fehérvár KC – Praktiker-Vác 24-24 (11-13)
Kisvárda Master Good SE – FTC-Rail Cargo Hungaria 18-26 (9-13)
EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE – Moyra-Budaörs 28-26 (14-11) MTK Budapest-Siófok KC 33-32 (18-16)

6. Praktiker-Vác                                           9 5 1 3 247-241 11
7. Siófok KC                                                   9 4 – 5 237-243 8
8. Alba Fehérvár KC                                  10 3 2 5 253-282 8
9. MTK Budapest                                       10 3 1 6 279-290 7
10. Moyra-Budaörs                                      9 3 1 5 234-254 7
11. Kisvárda Master Good SE                   10 3 – 7 222-264 6
12. Békéscsabai Előre NKSE                      9 2 – 7 220-264 4
13. NEKA                                                        9 1 1 7 201-243 3
14. Érd                                                             9 1 – 8 221-275 2