Hibátlanul zárt az OSC

Az OSC vasárnap aratott fölényes győzelmének köszönhetően százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg csoportját a férfi vízilabda Eurokupában, míg az Eger második vereségét követően pont nélkül zárt és búcsúzott a sorozattól.
A sorozat eredményközlője alapján az OSC – amelynek továbbjutása szlovéniai csoportjában a vasárnapi összecsapás eredményétől függetlenül már korábban eldőlt – zárásként a Triglav Kranj gárdáját múlta felül 21-5-re.

A zágrábi csoportban – amelyben az olasz Trieszt visszalépését követően hárman maradtak – az Eger vasárnap úgy kapott ki 13-7-re a horvát Mladosttól, hogy két negyedben döntetlenre végzett ugyan, az első és a harmadik játékrészben viszont nem szerzett gólt, miközben kapott összesen hatot. Az egrieket szombaton a montenegrói Primorac Kotor is hatgólos különbséggel (15-9) múlta felül.