Az NB I utolsó fordulójában, szombaton este a Fradi 2-1-re diadalmaskodott az ETO Győr FC vendégeként, ezzel fennállása 36., sorozatban hetedik bajnoki címét nyerte.
Több ezren köszöntötték a bajnok Ferencváros labdarúgóit a Groupama Arénánál vasárnap hajnalban. 22 óra-kor befejeződött találkozót követően a csapat busszal hazautazott és a saját stadionjánál folytatódott az ünneplés.












