A bajnok Ferencváros labdarúgói ünnepelnek, középen Robbie Keane vezetőedző a trófeával a csapat éremátadási ünnepségén a Groupama Arénánál 2025. május 25-én. A Ferencváros sorozatban a hetedik, összességében pedig a 36. bajnoki címét szerezte meg, fotó: Hegedüs Róbert/MTI

Több ezren köszöntötték a bajnokot

Több ezren köszöntötték a bajnokot

Az NB I utolsó fordulójában, szombaton este a Fradi 2-1-re diadalmaskodott az ETO Győr FC vendégeként, ezzel fennállása 36., sorozatban hetedik bajnoki címét nyerte.

Több ezren köszöntötték a bajnok Ferencváros labdarúgóit a Groupama Arénánál vasárnap hajnalban.  22 óra-kor befejeződött találkozót követően a csapat busszal hazautazott és a saját stadionjánál folytatódott az ünneplés.

Kapcsolódó cikkek