Lesz mit nézni a hétvégén

Lesz mit nézni a hétvégén

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

augusztus 30., péntek:

M4 Sport
10.45 és 14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.30: Kosárlabda, 3×3-as női Európa-bajnokság, Debrecen, Magyarország-Lengyelország
19.45: Vízilabda, masters gála, Budapest, Magyarország-Oroszország

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-RB Leipzig

Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, BDO World Trophy

Eurosport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz
18.05: Tenisz, US Open

Eurosport 2
15.10: Kerékpár, német körverseny, 2. szakasz
17.10: Tenisz, US Open

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása
20.40: Labdarúgás francia bajnokság, Metz – Paris Saint-Germain

Digisport 2
18.25: Sportlövészet, olimpiai kvalifikációs világkupa, Rio de Janeiro, férfi 10 m légpuska
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-SPAL

Spíler2 TV
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad

augusztus 31., szombat:

M4 Sport
10.15: Forma-3, Belga Nagydíj, 1. futam
11.45: Forma-1, Belga Nagydíj, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés
17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros
19.15: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Budapest Honvéd

Sport 1
12.00: Küzdősport, UFC, Kuangtung
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Borussia Dortmund
21.15: Ökölvívás, profi gála, London, Vaszil Lomacsenko-Luke Campbell

Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, BDO World Trophy

Eurosport 1
0.00 és 18.05: Tenisz, US Open
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

Eurosport 2
0.00 és 18.00: Tenisz, US Open
10.00: Kerékpár, Tour of Almati
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország
16.00: Kerékpár, német körverseny, 3. szakasz

Digisport 1
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Brescia
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

Digisport 2
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Liverpool

Digisport 3
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Girondins Bordeaux
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Montpellier

Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United
15.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Sheffield United
19.00: Salakmotor, FIM Speedway, világbajnoki sorozat, Németország

Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-FC Barcelona
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Alavés
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Leganés

szeptember 1., vasárnap:

M4 Sport
9.30: Forma-3, Belga Nagydíj, 2. futam
11.00: Forma-2, Belga Nagydíj, 2. futam
14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, futam
17.00: Kézilabda, női NB I, Győr-Siófok, 2. félidő
17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Diósgyőr

Sport 1
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Hannover
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Augsburg
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Fortuna Düsseldorf
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, SC Braga-Benfica

Sport 2
13.00 és 20.15: Darts, BDO World Trophy
18.15: Labdarúgás, török bajnokság, Genclerbirligi-Basaksehir

Eurosport 1
0.00 és 18.05: Tenisz, US Open
12.20: Autósport, Porsche Szuperkupa, Belgium
14.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

Eurosport 2
0.00 és 17.15: Tenisz, US Open
12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország
13.50: Kerékpár, német körverseny, 3. szakasz
15.50: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone

Digisport 1
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton Wanderers
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-St. Étienne

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-AS Monaco
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Torino FC

Spíler1 TV
15.00: Ralikrossz világbajnokság, Franciaország

Spíler2 TV
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Mallorca
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid