Ismerős lesz a csapatnak a Honvéd új vezetőedzője

Pisont István váltja Bódog Tamást a labdarúgó OTP Bank Ligában sereghajtó Budapest Honvéd vezetőedzői posztján.

A kispesti klub hétfőn a honlapján közölte, hogy a “következő fordulókban” a csapat korábbi kiváló labdarúgója irányít,

aki az előző szezonban az olasz Giuseppe Sannino távozása után volt már beugró vezetőedző a gárdánál, mellyel Magyar Kupát nyert.

Bódog Tamás a nyáron érkezett Kispestre, a csapat irányítói vasárnap, az MTK elleni 2-2-es döntetlent követően menesztették őt. A honlap felidézte, hogy Pisont 2017 tavaszán tért vissza edzőként a Budapest Honvédhoz, a második csapat trénereként dolgozott, ebben a kiírásban pedig Bódog segítője volt eddig. A Honvédnak mindössze két győzelme van a bajnokság mostani szezonjában és 10 ponttal áll a 12 csapatos mezőny utolsó helyén.