Négyes döntő lesz

Négyes döntő lesz

A bajnok Eger mellett a Honvéd, az OSC és a Szolnok jutott be a férfi vízilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe.

A legutóbbi három kiírás győztese, az új idényre több alapemberét elveszítő Szeged a visszavágón sem tudott nyerni a Szolnok ellen a negyeddöntőben.
A négyes döntőre Szentesen kerül sor december 5-7-én.

Eredmények, negyeddöntő, visszavágók:

Ferencváros – RacioNet-Honvéd 8-5 (1-1, 3-1, 1-1, 3-2)
Továbbjutott: a Honvéd, 17-15-ös összesítéssel.

BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – A Híd-OSC-Újbuda 9-11 (2-3, 1-3, 1-4, 5-1)
Tj: az OSC kettős győzelemmel, 25-17-es összesítéssel.

Szolnoki Dózsa-Közgép – Tiszavirág-Szeged-Diapolo 12-8 (3-1, 5-2, 2-3, 2-2)

Tj: a Szolnok kettős győzelemmel, 22-15-ös összesítéssel.

VasasPlaket – ZF-Eger 14-16 (2-2, 3-7, 4-2, 5-5)

Tj: az Eger kettős győzelemmel, 27-18-as összesítéssel.