Szinte már az elődöntőben Szeged
2012-09-30
A Komjádi uszodában nyert három góllal, így félig-meddig már a vasárnapi, hazai visszavágó előtt elődöntősnek számít a Szeged a férfi vízilabda Theodora Magyar Kupában. A címvédő csongrádi alakulat a negyeddöntő első mérkőzésén, szombaton a Ferencvároson kerekedett felül 8-5-re.


Fölényes győzelmet aratott a címvédő Győr az Érd vendégeként szombaton a női kézilabda NB I-ben.
Egyedül a Palota SE tudott győzni idegenben a női röplabda NB I-ben szombaton.



Az 1000 méteres időfutamban megvédte címét Szalontay Sándor a pályakerékpárosok országos bajnokságán.
Címét megvédve Litkey Farkas nyerte a szóló vitorlázók Balaton-kerülő versenyét. A győztes immár negyedszer bizonyult a legjobbnak, a tavalyi sikerét megelőzően 2004-ben és 2007-ben volt ő a leggyorsabb.
Az olimpiai hatodik Bognár Richárd nyerte meg szombaton a sportlövők dupla trap országos bajnokságát Dunakilitiben.

