az online kereskedőknek is segíthet a mesterséges intelligencia, forrás: https://unas.hu/

Nagy dolgokra lehet hivatott Sanghaj

Nagy dolgokra lehet hivatott Sanghaj

A kínai elnök arra bíztatta Sanghajt kedden, hogy kerüljön a mesterségesintelligencia-fejlesztés élvonalába. Hszi Csin-ping a Mosu Space központba látogatott, ahol több mint száz vállalkozás működik.

Hszi sürgette a kelet-kínai nagyvárost, hogy terjessze ki az MI-modellek kutatását, hozzátéve, hogy olyan intézkedéseket kell hozni, amelyek támogatják az új technológiákat.

A mesterséges intelligencia új technológia, a fiatal emberek vállalkozása.

 “Támogatni fogjuk a nemzet megfiatalítását, lehetőséget adva a fiatalabb generációnak, hogy megmutassa tehetségét és képességeit. A kínai nemzet nagy álmának megvalósítása a fiatalokon múlik”

– idézte az állami média a kínai elnököt.

A jelentés szerint Hszi látogatást tett a sanghaji székhelyű New Development Banknál is, amely a BRICS-tagországok multilaterális pénzintézeteként funkcionál. A kínai elnök a bank idén újraválasztott elnökével, Dilma Rouseff volt brazil államfővel is találkozott – tették hozzá.

Kapcsolódó cikkek