Ma lekapcsolják az analóg televíziós sugárzást
2013-07-31
Ma 12 óra 30 perckor megszűnik az analóg földfelszíni tévéadások sugárzása az ország középső részén. Akik nem álltak át, azok még öt napig egy üzenetet fognak látni a képernyőjükön arról, hogy mi a teendőjük.




