Ma 12 óra 30 perckor megszűnik az analóg földfelszíni tévéadások sugárzása az ország középső részén. Akik nem álltak át, azok még öt napig egy üzenetet fognak látni a képernyőjükön arról, hogy mi a teendőjük.

{FLV::http://hirportal.sikerado.hu/images/video/201207/HP.mp4::http://hirportal.sikerado.hu/images/video/201207/HP.jpg}  Az átlátszó LCD-t autók szélvédőin, és ablakokon is lehetne hasznosítani.