A decemberi, szerbiai világbajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott a második helyen végzett a szombathelyi Provident Kupán, miután vasárnap hat góllal legyőzte a horvát csapatot.

A korábban operált kezéből egy csavart távolítottak el, de szerdán ismét edzhet Görbicz Anita, a hétvégi szombathelyi Provident Kupára, valamint a decemberi, szerbiai világbajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott irányítója.

Komoly ellenfelek ellen lép pályára a decemberi szerbiai világbajnokságra készülő női, valamint a januári, dániai Európa-bajnokságra készülő férfi kézilabda-válogatott a következő egy hónapban.