Elítélték a drogterjesztőt
2018-01-04
Jogerősen tizenkét év fegyházbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön egy bajai férfit, aki egy éven át kábítószert árusított, a drogterjesztésben neki segédkező édesanyja kilenc évet kapott.










Jogerősen, az első fokúnál enyhébb, négy év hat hónap börtönbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla szerdán egy izsáki férfit, aki autókereskedelmi cégei nevében több mint félmilliárd forintnyi adó befizetését mulasztotta el.
Jogerősen hat év fiatalkorúak börtönében letöltendő szabadságvesztéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a tizenhat éves fiút, aki tavaly meggyilkolta negyvenesztendős szeretőjét, korábban pedig egy tanárát is bántalmazta.