
Pigniczki Fanni labdagyakorlata a ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság szerenkénti döntőjében a Papp László Sportarénában 2024. május 26-án, fotó: Illyés Tibor/MTI
Egyetemi Világjátékok: magyar ezüst, magyar bronz
2025-07-19
A párbajtőröző Somody Soma ezüst-, a ritmikus gimnasztikázó Pigniczki Fanni pedig bronzérmet nyert pénteken a Németországban zajló Egyetemi Világjátékokon.


