Az európai előadóművészeti szövetség társelnökévé választották Kovács Gézát
2014-06-03
Az Európai Előadóművészeti Munkáltatók Szövetségének (PEARLE) társelnökévé választották Kovács Gézát a szervezet néhány napja lezárult helsinki közgyűlésén. A Nemzeti Filharmonikusok főigazgatója a zenekar új, szabadon összeállítható bérleteinek sikeréről is beszélt az MTI-nek.


