Montágh-konferencia: a közmédia nyelvhasználata a valóságra és a jelenre fókuszál
2024-09-26
A valóságot és a jelent előtérbe helyező nyelvhasználat jellemzi a közmédiát Kovács Gábor István, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemeskürty István Tanárképző Kar tudományos dékánhelyettese szerint, aki erről a közmédia nyelvi környezetéről szóló szakmai konferencián beszélt csütörtökön Budapesten.



