A kormány a gyermekek szempontjait tartja szem előtt, a cél, hogy legyen jó Magyarországon gyermeknek lenni. Ennek érdekében pedig a családokat kell erősíteni. Ezt mondta Novák Katalin család- és ifjúságügyért felelős államtitkár vasárnap telefonon az MTI-nek.