Gazdag Dániel a Magyarország - Izrael felkészülési labdarúgó mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2024. június 8-án, fotó: Czeglédi Zsolt/MTI

Hatalmas gólt lőtt a magyar tehetség

Hatalmas gólt lőtt a magyar tehetség

Gazdag Dániel gólt lőtt, de csapata, a Columbus Crew vereséget szenvedett a New York City vendégeként az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szerdai játéknapján.

A magyar válogatott támadó a 40. percben büntetőből talált a hazaiak kapujába. A New York még a szünet előtt egyenlített, majd a második félidő elején ismét előnybe került a vendég csapat. A hajrá azonban a hazaiaknak sikerült jobban, az újabb egyenlítés után a 94. percben a győzelmet érő találatot is megszerezték. Gazdag az ötödik gólját lőtte a mostani idényben. A New York City az ötödik, a Columbus Crew a hetedik helyen áll a Keleti főcsoportban.

Kapcsolódó cikkek