forrás: Pixabay.com

Ezzel a győzelemmel zárult az idény

Ezzel a győzelemmel zárult az idény

A Dág és a Szolnok győzött a TippmixPro férfi röplabda Extraliga alsóházában, az utolsó forduló vasárnapi játéknapján, az idény utolsó két mérkőzésén.

A 11. helyezett Dág az utolsó helyen végzett Dunaújvárost verte hazai pályán, míg a szezont tizedik pozícióban záró szolnokiak a kilencedik Szeged otthonában győztek.

Férfi Extraliga, a 9-13. helyért, utolsó forduló:

Swissten Dág KSE-Dunaújvárosi KSE 3-0 (20, 15, 23)

Vidux-Szegedi RSE – Szolnoki RK-SC SI 1-3 (-24, -22, 14, -18)

A tabella:

1. Vidux-Szegedi RSE 8 5 3 18-14 16 pont

2. Szolnoki RK – SI 8 5 3 20-14 15

3. Swissten Dág KSE 8 5 3 18-15 13

4. Kecskeméti RC 8 3 5 13-18 9

5. Dunaújvárosi KSE 8 2 6 11-19 7

A bajnokság végeredménye:

1. Fino Kaposvár – Bajnokok Ligája-selejtező

2. MÁV Előre Foxconn – Challenge Kupa

3. Vegyész RC Kazincbarcika

4. Pénzügyőr SE

5. MAFC

6. TFSE

7. Debreceni EAC

8. MEAFC-Peka Bau

9. Vidux-Szegedi RSE

10. Szolnoki RK – SI

11. Swissten Dág KSE

12. Kecskeméti RC

13. Dunaújvárosi KSE

A legjobb hat jövőre is az Extraligában szerepelhet, a többiek az NB I-ben indulhatnak.

Kapcsolódó cikkek