Babosék visszavágtak

Babos TímeaBabos Tímea és a francia Kristina Mladenovic bejutott a női párosok második fordulójába a wimbledoni teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt duó csütörtökön a japán Hozumi Erivel és Kato Mijuval találkozott, előbbi Ninomija Makotóval az oldalán legyőzte őket a Roland Garros negyeddöntőjében. A londoni meccs az Australian Open-győztes Babosék fölényét hozta, akik 56 perc alatt diadalmaskodak. A következő ellenfelük az ukrán Nagyija Kicsenok és az ausztrál Anastasia Rodionova lesz.

Eredmény a WTA honlapja szerint:

női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Hozumi Eri, Kato Miju (japán) 6:4, 6:3

később:
Stollár Fanny, Georgina Garcia Perez (magyar, spanyol)-Mandy Minella, Anastasija Sevastova (luxemburgi, lett) 20.40 körül