Szondi Vandát, Magyar Évát és Köböl Anitát mutatta be kormányszóvivőként Magyar Péter miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
“A szabad sajtó nem ellenség, hanem a demokrácia egyik legfontosabb garanciája”
– fogalmazott bejegyzésében a kormányfő.









