„A járőrözők anyagi hátterét is kellene vizsgálni”

„A járőrözők anyagi hátterét is kellene vizsgálni”

Korózs Lajos

Korózs Lajos, a szocialista párt elnökségi tagja szerdán sajtótájékoztatón – azzal kapcsolatban, hogy a Jobbik a vizsgálóbizottság megszüntetését javasolja – kérdésre válaszolva kifejtette, hogy nem látja akadályát a testület további működésének, ám az jelenleg nem azzal törődik, amivel kéne.

Példaként hozta, hogy nem tették fel azt a kérdést, miért nem foglalkozott a gyöngyöspatai képviselő-testület az elmúlt években a romák problémáival, valamint hogy miért tiltották meg a munkanélküli, többségében cigány szülőknek, hogy gyermeküket délutánonként napközibe járassák.

“Hogy végezte a munkáját a képviselő-testület, a jegyző, a családsegítő, a szociális munkás, a gyermekjóléti szolgálat? Mire kapták a fizetésüket éveken keresztül?” – sorolta a megválaszolandó kérdéseket az MSZP-s politikus.