Kórházi folyosó, egészségügy (illusztráció) forrás: Pixabay.com

A kórházak felkészültek a betegek fogadására

A kórházak felkészültek a betegek fogadására

A kórházak felkészültek a betegek fogadására. Ezt közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára pénteken a Facebook-oldalán.

Rétvári Bence azt írta, megtisztított utak és járdák, feltöltött raktárkészletek garantálják a zavartalan betegellátást.

A betegek biztonsága és folyamatos ellátása minden körülmények között biztosított – hangsúlyozta az államtitkár.

Kapcsolódó cikkek