A kórházak felkészültek a betegek fogadására. Ezt közölte a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára pénteken a Facebook-oldalán.
Rétvári Bence azt írta, megtisztított utak és járdák, feltöltött raktárkészletek garantálják a zavartalan betegellátást.
A betegek biztonsága és folyamatos ellátása minden körülmények között biztosított – hangsúlyozta az államtitkár.










