forrás: Pixabay.com

Máris meggondolta magát a közmédia vezetősége

Máris meggondolta magát a közmédia vezetősége

Visszavonta az M1 Híradó bejelentett főszerkesztőjének és műsorvezetőjének - Hajdú Gábornak és Borsa Miklósnak - megbízását a közmédia vezetősége. Ezt közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája kedden.

A Duna Médiaszolgáltató Zrt. hétfőn azt közölte, hogy új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében.

“Az M1 Híradó főszerkesztője Hajdú Gábor lesz, a képernyőre pedig több mint tíz év után visszatér Borsa Miklós. A naponta több alkalommal élőben jelentkező Híradóban elismert szakemberek és fiatal tehetségek is szerepet kapnak”

– jelentették be.

A Media1.hu a 24.hu információira hivatkozva megírta, hogy Hajdú korábban a Mészáros-csoport kommunikációs munkatársa, Borsa Miklós pedig a Híradó újságírója volt 2014-ben. Megverték egy parkolóban azért, mert a Fidesz propagandáját hirdette, ami után visszavonult. Miután a Telex is lehozta, hogy az új főszerkesztő és a műsorvezető hol dolgozott, Magyar Péter miniszterelnök csak annyit kommentelt a lap Facebook-oldalán: “nem hinném…” Ezután döntött a “független” közmédia a megbízás visszavonásáról.

Kapcsolódó cikkek