Az amerikai konzervatív aktivista gyászszertartására várható tömegről beszélt a közmédia washingtoni tudósítója vasárnap az M1 aktuális csatornán.
A temetés helyszínéről, az arizonai Glendale-ből jelentkező tudósító arról beszélt, hogy már több órája gyűlnek az emberek, a hangulat azonban nem gyászos, hanem ünnepi, ünneplik az elhunyt életét és munkásságát, az emlékezők közössége pedig energiát ad ennek a munkának a folytatásához.
“A búcsúztatás után szűk, családi körben lesz a temetés, amelyről kegyeleti okokból nem adtak meg részleteket”
– tette hozzá a tudósító.










