Galló Vilmos elhagyta a svájci jégkorong-világbajnokságon szereplő magyar válogatott keretét és hazautazott várandós feleségéhez.
“Első a család. A Nagy-Britannia elleni mérkőzés másnapján Galló Vilmos hazautazott hamarosan mindenórás feleségéhez, és a pici érkezésének függvényében térhet vissza a csapathoz”
– közölte szerdán közösségi oldalán a magyar szövetség (MJSZ).
A nemzeti csapat kedden a bennmaradás szempontjából fontos győzelmet (5-0) aratott a britek ellen a vb zürichi csoportjában, így három fordulót követően a negyedik helyen áll.
A sérült Bartalis István ugyancsak repülőre ült, a helyére benevezett Nagy Krisztián két góllal vette ki a részét a britek elleni diadalból. Pénteken a német, szombaton a házigazda svájci, hétfőn a címvédő és olimpiai bajnok amerikai, kedden pedig a lett válogatott vár Majoross Gergely szövetségi kapitány együttesére.










