Őket nézhetjük a hétvégén

Őket nézhetjük a hétvégén

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 29., péntek:

M4 Sport
11.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés, Szahír
15.45: Labdarúgás, férfi U17-es elitkör, Magyarország – Bosznia-Hercegovina, Telki
17.45: Úszás, országos bajnokság, 3. nap, Debrecen

Sport 1
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Leverkusen

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, 1. nap, Tbiliszi
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avangard-Szalavat

Eurosport 1
15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, országúti verseny, E3 Harelbeke

Digisport 1
18.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

Digisport 2
20.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Cagliari

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-CSZKA Moszkva
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Anadolu Efes

Spíler1 TV
12.55, 13.50 és 14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP, 1. szabadedzés
16.05, 17.00 és 18.00: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP, 2. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Girona-Athletic Bilbao

március 30., szombat:

M4 Sport
11.00: Forma-2, Bahrein, 1. futam
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Budapest Honvéd
15.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés, Szahír
17.30: Úszás, országos bajnokság, 4. nap, Debrecen
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi-DVSC

Sport 1
12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Holsterbo-Cuenca
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Azoty Pulawy-THW Kiel
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Veszprém-Sporting
19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-Zagreb
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Sacramento Kings

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, 2. nap, Tbiliszi
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Wolfsburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Hertha
21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool

Eurosport 1
15.15: Kerékpár, katalán körverseny, 6. szakasz
21.00: Curling, férfi világbajnokság, csoportkör, Kanada

Digisport 1
0.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
13.10: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Manchester City
17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Empoli
20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Genoa
18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Angers

Spíler1 TV
0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Nashville Predators
3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-Minnesota Wild
15.25: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Watford
18.00: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Espanyol
18.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Villarreal
20.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Atlético Madrid

március 31., vasárnap:

M4 Sport
13.00: Forma-2, Bahrein, 2. futam
16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam, Szahír

Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Tatabánya-Rabotnik
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Szeged-Wisla Plock
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Meskov Breszt

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Schalke
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Stuttgart
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Dallas Mavericks

Eurosport 1
12.30: Kerékpár, katalán körverseny, 7. szakasz
14.30: Kerékpár, országúti verseny, Gent-Wevelgem

Eurosport 2
13.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Hollandia
22.00: Curling, férfi világbajnokság, csoportkör, Kanada

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-Atalanta
14.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Napoli
17.10: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Tottenham
20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Lazio

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Torino
17.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Sassuolo
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse – Paris Saint-Germain

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Caen
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Spíler1 TV
0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-Dallas Stars
14.30: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Chelsea
17.00, 18.20 és 19.30: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP futam
23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Carolina Hurricanes

Spíler2 TV
13.45: Labdarúgás, La Liga, Vallecano-Real Betis
16.00: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Valencia
18.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Huesca