Röplabda háló, forrás: Engin Akyurt/Pexels.com

Legyőzte a horvátokat a női válogatott

Legyőzte a horvátokat a női válogatott

A magyar női válogatott 3-0-ra győzött Horvátország ellen az 5-9. helyért kiírt mérkőzésen a győri ülőröplabda Európa-bajnokság csütörtöki játéknapján.

A házigazdák az alsóházban folytatták szereplésüket, ahová a csoportmérkőzések során a lengyelektől elszenvedett vereségüket vitték magukkal. Két találkozó után így egy győzelemmel és egy vereséggel áll a gárda. Pénteken még két mérkőzés vár a nőkre: Németországgal délben, Franciaországgal 18 órakor találkoznak.

Eredmények (a viadal honlapja alapján):

nők, az 5-9. helyért:

Magyarország-Horvátország 3-0 (24, 20, 16)

korábban:

negyeddöntő:

Olaszország-Magyarország 3-0 (7, 9, 12)

férfiak, a 9-12. helyért:

Magyarország-Olaszország 3-1 (16, 20, -24, 19)

Kapcsolódó cikkek