Új elnökséget választott a Momentum

Új elnökséget választott a Momentum

MA Momentum Küldöttgyűlése a mai napon már korábban megválasztotta Donáth Annát elnöknek, most pedig az elnökségi tagok megválasztásával felállt az új elnökség.
A döntés értelmében elnökségi tag lett:

Bedő Dávid országgyűlési frakcióvezető-helyettes;
Cseh Katalin EP-képviselő;
Hajnal Miklós országgyűlési képviselő;
Orosz Anna országgyűlési képviselő;
Soproni Tamás, Terézváros polgármestere és
Tompos Márton országgyűlési frakcióvezető-helyettes.

Kapcsolódó cikkek