Sportrajongók figyelem!

Sportrajongók figyelem!

A fontosabb ünnepi, illetve hétvégi hazai sportesemények a következők:

május 1., péntek:

Asztalitenisz
A legnagyobb létszámú, igazolt versenyzők részvételével szervezett csapatverseny hazai tömegszerűségi rekordkísérlete (Soltvadkert) 11.00  

Kézilabda
Női NB I, rájátszás, a 9-12. helyért:
Mosonmagyaróvár – Ipress Center-Vác 18.00  
    
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
Paksi FC-Budapest Honvéd 19.00  
    
Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – férfi selejtező (vívás: Messzi István Sportcsarnok, úszás: sportuszoda, kombinált szám: Benkó Zoltán Szabadidő Központ) 9.00

Kosárlabda
Férfi NB I
negyeddöntő, 4. mérkőzések:
Falco-Trend Optika KC Szombathely – Atomerőmű SE 18.00
Soproni Sördögök-Kaposvári KK 18.00
a bennmaradásért, 1. mérkőzés: Zalakerámia ZTE KK-MAFC 18.00

Motorsport
Salakmotoros egyéni Európa-bajnoki elődöntő, Debrecen 15.00      

Röplabda
Férfi NB I, a 7. helyért, 3 mérkőzés:
Sümegi RE-Dunaferr SE 16.00  

Lovassport
Nemzetközi kettesfogathajtó-verseny, Fábiánsebestyén – díjhajtás 9.00     

május 2., szombat:
Autósport
Túraautó-világbajnokság, Hungaroring – időmérő edzés 14.30  
    
Birkózás
Kötöttfogású és női országos bajnokság, Törökszentmiklós

Kerékpár
Tour de Balaton, Balatonföldvár 6.00

Kézilabda
– Férfi Eb-selejtező, 5. csoport, 4. forduló:
Magyarország-Oroszország, Veszprém 16.10
– Női NB I, rájátszás:
az 5-8. helyért:
Fehérvár KC – Siófok-Galérius Fürdő 18.00
a 9-12. helyért:
Szeged-MTK Budapest 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
DVSC-TEVA – Videoton FC 14.00
MTK Budapest-Kecskeméti TE 16.00
Puskás Akadémia-Nyíregyháza Spartacus 18.30
Szombathelyi Haladás-Dunaújváros Pase 18.30
Diósgyőri VTK-Lombard Pápa Termál FC 18.30

Merkantil Bank NB II, 26. forduló:
Ajka-Szeged 17.30
Soproni Vasutas-BFC Siófok 18.00
Vasas-Cegléd 18.30
Kaposvári Rákóczi-Szigetszentmiklós 19.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Csákvár 19.00
Gyirmót-ZTE FC 19.00
Békéscsaba-Szolnoki MÁV FC 19.00

Lovassport
Nemzetközi kettesfogathajtó-verseny, Fábiánsebestyén – maratonhajtás 8.30  

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, főtábla, 10. (utolsó) játéknap, A csoport:
ZF-Eger – CNA Barceloneta (spanyol) 16.15  

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – női döntő (úszás: sportuszoda 9.00, vívás: Messzi István Sportcsarnok 10.30, lovaglás: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 15.00, kombinált szám: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 17.00)

Röplabda
Férfi NB I:
döntő, 5. mérkőzés:
FINO Kaposvár-Gorter Kecskemét RC 17.00
a 3. helyért, 5. mérkőzés:
Vegyész RC-Kazincbarcika – Dági KSE 17.30    

Vízilabda
E.ON Férfi ob I:
az 5. helyért, első mérkőzés:
Tiszavirág-Szeged-Diapolo – RacioNet-Honvéd 17.00
a 11-14. helyért, 3. mérkőzés:
KSI SE – UVSE-Hunguest Hotels, Széchy Tamás Uszoda 11.00  
      
május 3., vasárnap:
Autósport
Túraautó-világbajnokság, Hungaroring – 1. futam 13.30, 2. futam 14.45  

Kézilabda
Női NB I, rájátszás, az 5-8. helyért:
EUbility Group-Békéscsaba – DVSC-TVP-Aquaticum 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 5. mérkőzések (ha szükségesek):
Atomerőmű SE – Falco-Trend Optika KC Szombathely 18.00
Kaposvári KK-Soproni Sördögök 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 26. forduló:
Újpest FC-Győri ETO FC 16.30
PMFC-Matias – Ferencváros 18.30
Merkantil Bank NB II, 26. forduló:
Balmazújváros-Soroksár 17.30  
    
Lovassport
Nemzetközi kettesfogathajtó-verseny, Fábiánsebestyén – akadályhajtás 9.00    

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – férfi döntő (úszás: sportuszoda 9.00, vívás: Messzi István Sportcsarnok 10.30, lovaglás: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 15.00, kombinált szám: Benkó Zoltán Szabadidő Központ 17.00)

Röplabda
Női NB I:
döntő, első mérkőzés:
Vasas-Óbuda – Linamar-BRSE 18.00
a 3. helyért, első mérkőzés:
Teva Gödöllői RC–UTE 18.00
az 5. helyért:
Aluprof-TF-Budapest – Fatum-Nyíregyháza 17.00

Kapcsolódó cikkek