Őket nézhetjük a hétvégén

Őket nézhetjük a hétvégén

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

szeptember 20., péntek:

M4 Sport
10.24: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés
12.45: Birkózás, világbajnokság, Nur-Szultan
14.30: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 2. szabadedzés

Sport 1
20.00: Lósport, Kincsem+
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Mainz

Sport 2
14.00, 16.00, 18.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Metz

Eurosport 1
12.55, 15.00, 18.55 és 21.00: Tenisz, Laver Kupa

Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Kuangcsou
20.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Bournemouth

Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák liga, MAC Újbuda-HC 07 Detva
20.40: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Genoa

Digisport 3
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Nantes

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto 2, 1. szabadedzés
13.10, 14.05 és 15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto 2, 2. szabadedzés

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Betis

szeptember 21., szombat:

M4 Sport
11.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Eger SE-MOL Fehérvár FC
14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő edzés
16.30: Kézilabda, női NB I, Siófok KC – FTC-Rail Cargo Hungaria
18.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, DEAC-Aqvital FC Csákvár

Sport 1
13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
17.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Telekom Veszprém-THW Kiel
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Sporting-Tatran Presov
21.15: Ökölvívás, profi gála, Budakalász

Sport 2
13.00: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Greuther Fürth
15.00: Lósport, Kincsem+

Eurosport 1
12.55, 18.55 és 21.00: Tenisz, Laver Kupa
15.00: Kerékpár, Primus Classic

Eurosport 2
14.45: Motosport, FIM Endurance vb, Bol d’Or

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Oszaka, elődöntők
15.40: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Watford
17.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Hellas Verona
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Internazionale

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Kuangcsou, döntő
9.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul, elődöntő
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Brescia
17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Montpellier
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Monaco

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul, elődöntő
12.40 és 20.10: Sportlövészet, Európa-bajnokság, Bologna
17.15: Jégkorong, EBEL, Hydro Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs

Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto 2, 3. szabadedzés
12.45: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Tottenham Hotspur
18.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Brighton

Spíler2 TV
12.35, 14.10 és 15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto 2, időmérő
13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
15.55: Labdarúgás, La Liga, Levante-Eibar
18.00: Labdarúgás, La Liga, Atlétio Madrid-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, La Liga, Granada-FC Barcelona

szeptember 22., vasárnap:

M4 Sport
13.30: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
16.30: Labdarúgás, NB I, a 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés, ZTE FC-Ferencvárosi TC

Sport 1
2.00: Küzdősport, UFC, Mexikóváros, Yair Rodríguez-Jeremy Stephens
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-RN Löwen
15.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, GOG Gudme-Csehovszkije Medvegyi
16.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Vardar Szkopje-FC Porto
18.45: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Paris Saint-Germain – MOL-Pick Szeged

Sport 2
12.15: Autósport, TCR Europe, Barcelona, 2. futam
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Fortuna Düsseldorf

Digisport 1
5.00: Tenisz, WTA-torna, Oszaka, döntők
7.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul, döntő
12.25: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-SPAL
14.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Bologna
17.10: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon – Paris Saint-Germain

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Napoli
17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Fiorentina
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Parma

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Lille
17.15: Jégkorong, EBEL, Hydro Fehérvár AV19-HC TWK Innsbruck

Spíler1 TV
14.15: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Manchester United

Spíler2 TV
11.00, 12.25 és 14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, Moto 2 és MotoGP, futam
15.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Leganés
18.00: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Deportivo Alavés
20.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Real Madrid

Kapcsolódó cikkek