Gyurcsány Ferenc maradt a DK elnöke

Gyurcsány Ferenc maradt a DK elnöke

A Demokratikus Koalíció (DK) tisztújító kongresszusán ismét Gyurcsány Ferenc lett a párt elnöke, Molnár Csaba pedig ügyvezető alelnök. Ezt tudatta a párt közleményben vasárnap.

A DK alelnökeinek Varju Lászlót, Rónai Sándort, Vadai Ágnest és Gy. Németh Erzsébetet választották. A párt elnökségi tagja Gréczy Zsolt, Komáromi Zoltán, Arató Gergely, Barkóczi Balázs, Kálmán Olga, Bakai-Nagy Zita, Cserdiné Németh Angéla, Varga Zoltán, Varga Ferenc és Földi Judit lett. A párt etikai bizottságának Nemes Gábor, felügyelő bizottságának Szűcs Erika az elnöke.

“A Demokratikus Koalíció ezzel az elnökséggel vág neki a 2026-os országgyűlési választás előkészületeinek”

 – írták.

Kapcsolódó cikkek