Őket nézhetjük az ünnepek alatt

Őket nézhetjük az ünnepek alatt

A pénteki, szombati, vasárnapi és hétfői élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

március 30., péntek:
    
M4 Sport
17.45: Úszás, országos bajnokság, Debrecen

Sport 1
 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tbiliszi

Eurosport 1
17.00 és 19.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Bukarest, női 69 kg és férfi 85 kg

Digisport 1
 1.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
 3.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Real Madrid

Digisport 3
18.25: Rögbi, Bajnokok Kupája, negyeddöntő, Scarlets-La Rochelle
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liege-Charleroi

Spíler1 TV
 1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins

március 31., szombat:
   
M4 Sport
13.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO 
15.15: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Siófok KC-Érd HC 
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Ferencvárosi TC
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Swietelsky Haladás-Debreceni VSC 

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Levante 15.00
15.00: Kézilabda, EHF-kupa, Bjerringbro-Silkeborg – Magdeburg
17.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Telekom Veszprém-Skjern
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Barcelona

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tbiliszi
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Celta Vigo
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Real Madrid
20.30: Vízilabda, Bajnokok Ligája, Pro Recco-Szolnoki Dózsa
22.00: Ökölvívás, profi gála, London, Anthony Joshua-Joseph Parker

Eurosport 1
12.00, 15.00 és 18.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Bukarest, női 75 kg és férfi 94 kg

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Freiburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Wolfsburg 

Digisport 1
01.00: Tenisz, ATP-torna, Miami
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AC Milan

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Benevento
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Marseille
19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami
20.30: Vízilabda, Eurokupa, döntő, 1. mérkőzés, FTC-PQSWaterpolo – Banco BPM SM Busto 

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Crotone
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo – Sampdoria
20.30: Tenisz, WTA-torna, Miami

Spíler1 TV
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Swansea City
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester City
(sportműsor, 2018)

április 1., vasárnap:
    

M4 Sport
14.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
16.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő
19.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK Budapest-Dorogi FC 

Sport 1
16.30: Kézilabda, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, MOL-Pick Szeged-THW Kiel
19.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, RN Löwen-Tauron Kielce
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Deportivo La Coruna

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tbiliszi
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Valencia

Europost 1
10.00 és 17.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Bukarest, férfi 105 kg és +105 kg
13.30: Kerékpározás, Flandriai körverseny, Belgium
20.00: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság (MLS), Minnesota United-Atlanta United

Eurosport 2
00.00: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság (MLS)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Frankfurt
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Borussia Mönchengladbach 

Digisport 1
03.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Los Angeles
12.25: Kézilabda, Bundesliga, Flensburg-Leipzig
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes – Saint-Étienne
19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Hearts
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Nice
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Toulouse

Digisport 3
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Clermont-Racing 92
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, Anderlecht-Gent

Spíler1 TV
14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Stoke City
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur

április 2., hétfő:
    
M4 Sport
20.00: Jégkorong Erste Liga, döntő, 6. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest
    

Eurosport 1
 8.30: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, 1.nap
15.30: Kerékpár, Baszk Nemzeti Körverseny, 1. szakasz
    

Eurosport 2
13:15: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság, 1.nap
    
Digisport 1
20.30: Tenisz WTA-torna, Monterrey

Digisport 2
16.00: Tenisz WTA-torna, Charleston
    
Digisport 3
20.00: Tenisz WTA-torna, Monterrey