A Fábián Adelin-Várvölgyi Milán kettős aranyérmes lett vegyes párosban a szlovákiai Breznóban zajló U18-as teke Európa-bajnokságon.
A magyar szövetség keddi tájékoztatása szerint Ivanyik Dávid sprintben bronzérmet nyert. Az ugyanott sorra kerülő felnőtt egyéni világbajnokságon öt férfi és hat nő képviseli a magyar színeket.












