Fucsovics Márton négy salakpályás tornán indul a francia nyílt teniszbajnokság előtt.
A magyar szövetség közösségi oldala hétfőn számolt be arról, hogy a világranglista 72. helyezettje hazatért az amerikai keménypályás versenyek után, és egyből elkezdett edzeni a Nemzeti Edzésközpont salakos pályáin. Fucsovics jövő héten Monte-Carlóban, utána pedig Münchenben, Madridban és Rómában versenyzik a Roland Garros előtt.









