Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

december 19., csütörtök:
————————
Sport 1
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Pittsburgh Penguins
    
Sport 2
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, 5. forduló, HAT-Agro Uni Győr – Kayserispor
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 2. forduló

Eurosport
12.45: Sífutás, Universiade, Trento, női váltó
14.30: Sífutás, Universiade, Trento, férfi váltó
16.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, férfi műlesiklás, 1. futam
19.30: Alpesi sí, Universiade, Trento, férfi műlesiklás, 2. futam
22.00: Lovaglás, díjugratás, Egyesült Királyság

Eurosport 2
12.15: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás, edzés
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, Universiade, Trento
21.31: Csocsó, világkupa, Franciaország

Digisport 1
19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Valencia-Nástic
21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Celta Vigo

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Real Madrid
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Montepaschi Siena-Unicaja Málaga

december 20., péntek:
———————-
Sport 1
4.30: NBA, alapszakasz, Golden State Warriors-San Antonio Spurs
17.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, 1. elődöntő
20.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, 2. elődöntő
    
Sport 2
4.30: NHL, alapszakasz, Los Angeles Kings-San Jose Sharks
20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 2. forduló, 8. nap
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 17. forduló, Elche-Málaga
    
Eurosport
11.00: Biatlon, Universiade, Trento, férfi tömegrajt
11.45: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi szuperóriás-műlesiklás
13.30: Síugrás, világkupa, Engelberg
15.45: Sífutás, Universiade, Trento, női 15 km, klasszikus, tömegrajt
16.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, női szlalom, 1. futam
18.00: Síugrás, Universiade, Trento
20.00: Alpesi sí, Universiade, Trento, női szlalom, 2. futam
21.00: Boksz

Eurosport 2
10.30: Alpesi sí, világkupa, Val d’Isere, női lesiklás, edzés
12.30: Biatlon, Universiade, Trento, női tömegrajtos verseny
14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, téli Universiade, Trento, Olaszország
16.30: Jégkorong, Universiade, Trento, férfi elődöntők
19.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, FC St. Pauli – Karlsruher SC
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt – FC Augsburg
22.30: Jégkorong, Universiade, Trento, férfi elődöntők
23.00: Csocsó, világkupa, Franciaország
 
Digisport 1
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Lietuvos Rytas-Crvena Zvezda
20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Lokomotiv Kuban Krasznodar
     
Sport Klub
20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Valenciennes

Kapcsolódó cikkek