Orvos (illusztráció), forrás: Pixabay.com

Ezeknek a kórházaknak is új vezetőjük lett

Ezeknek a kórházaknak is új vezetőjük lett

Az eredményes pályázati eljárást követően Pintér Sándor belügyminiszter január 15-ei hatállyal egészségügyi intézményvezetőket nevezett ki a tárca pénteki tájékoztatása szerint.

A Belügyminisztérium tájékoztatása szerint a Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet élére Ézsi Robin Gábort nevezte ki a tárcavezető. A Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórházat Óváry Csaba, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházat Zsákai Zsolt, a Heves Vármegyei Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézetet Stankovics Éva, a Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórházat Lippai Norbert vezeti.

Kapcsolódó cikkek